Meist

"Me armastame Mehhiko toitu – mitte ainult sellepärast, et Mehhiko road on suurepärased pere ja sõpradega jagamiseks, vaid ka seetõttu, et nende vürtsikust saab alati enda järgi määrata. Mehhiko toidud on lausa loodud jagamiseks. Oleme Mehhiko köögist inspireeritud toiduloomingut jaganud maailmaga alates 1938. aastast.
Nimi Old El Paso™ pärineb Texases Mehhiko piiri lähedal asuva El Paso linna nimest. El Paso on Mehhiko kultuuri leviku seisukohalt väga tähtis linn: siitkaudu jõuab USA-sse nii Mehhiko rõivaid kui ka toitu ja seda nimetatakse sageli Mehhiko toidu üleilmseks pealinnaks. Selle piirkonna varaseimad teadaolevad asunikud olid maisikasvatajad ja mais on ka üks Mehhiko köögi keskseid toiduaineid. Tänaseks on Old El Paso™-st saanud üks juhtivaid Mehhiko toidu brände USA-s, Austraalias, Kanadas, Suurbritannias ja Prantsusmaal. Lisaks oleme avanud esindused ka Saksamaal ja Šveitsis ning kuulume üleilmse toidutootja General Mills alla.

Meie tootevalik on aastate jooksul aina kasvanud ja täna võib sealt leida kõik, alates einekomplektidest, hõrkudest kastmetest ja maitseainesegudest, kuni salsade, dippide, tortiljade ja krõpsudeni. Old El Paso™ ei paku mitte ainult maitsvat kehakinnitust, vaid ka rõõmu ja mõnusast koosviibimisest ning Mehhiko köögist inspireeritud toitude jagamisest. Võite vürstikust kohandada kergest tuliseni ja soovi korral seda veelgi crème fraîche'i või jogurti lisamisega vähendada. Lisaks on meie tooted mitmekesised, lihtsad ja kergesti kasutatavad. Tutvuge meie laia retseptikoguga ja jagage neid oma sõpradega. Meie tooteid võib leida poodidest ja kaubahallidest üle kogu maailma. Loodame, et naudite neid! Meie tooted on valmistatud Hispaanias, kui pakendil pole teisiti märgitud.sti kasutatavad. Tutvuge meie laia retseptikoguga ja jagage neid oma sõpradega. Meie tooteid võib leida poodidest ja kaubahallidest üle kogu maailma. Loodame, et naudite neid! Meie tooted on valmistatud Hispaanias, kui pakendil pole teisiti märgitud.